3155 IRENE ST

WEST MELBOURNE, Florida 32904 · Brevard County · Parcel 28 3708-03-B-9

$49 200
Assessed Value
$98 120
Market Value
Annual Tax
$24 200
Taxable Value
Ownership
OwnerWILSON, MICHAEL FRANCIS
Mailing Address3155 IRENE ST W MELBOURNE FL 32904
Property Details
Year Built1957
Living Area1 144 sq ft
Lot Size10 019 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$50 000
Just (Market) Value$98 120
Assessed Value$49 200
Exemptions-$25 000
Taxable Value$24 200